Ahoj przygodo! Szykujemy się do przedszkola.

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim ważny czas dla wielu Mam – debiut naszych maluchów w żłobku czy przedszkolu. Sama myśl o tym wydarzeniu sprawia, że serce bije mocniej a w głowie kłębią się pytania jak to będzie? To wielka zmiana i dla dzieci i dla nas, ale żłobek i przedszkole to jedna wspaniała przygoda. Czasem słodka, czasem gorzka, ale niezbędna na drodze do samodzielności naszych pociech.

Jednak początki w żłobku czy przedszkolu mogą okazać się trudne czy stresujące. Dzieci potrzebują czasu by zaklimatyzować się w nowym miejscu i poczuć bezpiecznie. Dlatego też warto zadbać o ich komfort psychiczny szykując wyprawkę do przedszkola.

Pierwszy plecaczek

Plecaczek dla malucha powinien być nieduży i lekki, ale funkcjonalny. Niezależnie od wieku dzieci zawsze potrzebują zabrać ze sobą przekąski czy ulubione zabawki. Nasze plecaki mają odpowiedni dla dzieci rozmiar, są trwałe i łatwe w pielęgnacji, a dzięki kolorom i pięknym nadrukom pozwalają pokazać odrobinę własnej osobowości.

 

Odblaskowe wykończenia dla zwiększenia bezpieczeństwa znajdują się zarówno z przodu jak i z tyłu plecaka oraz na paskach na ramiona.
Główna przegroda ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. W środku dodatkowa kieszeń na przybory.
Paski na ramiona są specjalnie dopasowane do pleców małego dziecka. Są także regulowane oraz wykonane od wewnątrz z oddychającej tkaniny by zapewnić komfort noszenia. Pasek w talii pomaga utrzymać paski na ramiona w odpowiedniej pozycji.

Worek

Worek dziecięcy doskonale nadaje się do zabrania ze sobą wszystkiego, czego dzieci mogą potrzebować w ciągu dnia: zapasowych ubrań, ręcznika na basen, butów na zmianę, ulubionego kocyka. Dlatego też stanowi absolutny must have każdej wyprawki dla przedszkolaka.

Może być używany zarówno jako pakowny worek jak i plecak na ulubione rzeczy.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa elementy odblaskowe znajdują się w dolnych rogach worka.
Na zewnątrz znajduje się etykieta do podpisania worka.

Pościel

Każda wyprawka do przedszkola musi także zawierać pościel na czas drzemki. W tej roli idealnie sprawdzi się nasz zestaw – wyjątkowy koc z bajecznym nadrukiem naszego bohatera, urokliwego królika Effika oraz miękka poduszeczka z haftem. Koc wykonany jest z najwyższej jakości bawełny satynowej z jednaj strony i welurowej, delikatnej tkaniny z drugiej. Kocyk ma mięciutkie wypełnienie, dlatego nadaje się  jako kołderka do przedszkola. 

Koc ocieplany o wymiarach 70x100cm oraz przytulna poduszeczka o wymiarach 25×35 cm z ozdobnym monogramem Effiki.
Zarówno kocyk jak i poduszeczka mieszczą się w naszym worku czy plecaku.

Ulubiona przytulanka

Żadna wyprawka dla przedszkolaka nie byłaby pełna bez ukochanej przytulanki. To ona zapewnia bezpieczeństwo i uspokaja, gdy nie ma obok rodzica. Zabranie przytulanki do przedszkola pomaga łatwiej się odnaleźć w nowym miejscu i przełamać pierwsze lody. Przytulanka także ułatwia zasypianie, dziecko może się w nią wtulić i poczuć bezpiecznie nawet, gdy śpi poza domem.

Nasze króliki dostępne są w 4 rozmiarach.

 

Przedszkolną przygodę czas zacząć!
Plecaki, worki i piórniki występują w 3 wersjach kolorystycznych.