Effiki Showroom Poznań

24 maja 2019 roku, z dumą otworzyliśmy dla naszych Klientów drzwi naszego Effikowego Domu. Effiki Showroom mieści się przy ulicy Swojskiej 3A lok. 2 w Poznaniu. Lokalizacja jest wyjątkowa, z dogodnym dojazdem i parkingiem na zewnątrz. W środku bez wątpienia przywita Was uśmiechnięta obsługa, doradzając jak skompletować najpiękniejszą wyprawkę, kupić prezent na babyshower czy urodziny dziecka. Dowiecie się również, jak dbać o zakupione produkty, co nowego dla Was i Waszych Maluchów mamy oraz np. ile ręczników czy otulaczy spakować do szpitalnej torby, szykując się na powitanie na świecie wyczekiwanego dziecka.

Effiki Showroom ul. Swojska 3A lok. 2,
Poznań
tel. +48 537 718 815

Ostatnio, w związku z Dniem Dziecka, swoją obecnością zaszczyciła nas, nasza Ambasadorka Małgosia Socha. Małgosię niewątpliwie zachwyciły gniazda / kokony pięknie rozłożone na łóżeczku. Za to uwagę dzieci z pewnością najbardziej przykuły nasze nowości dla przedszkolaków: plecaki, worki i piórniki.

W związku z tym, że miejsce zatwierdzone jest przez naszą Ambasadorkę, to teraz czekamy na Was, nasi kochani Klienci Effiki. 

Do zobaczenia!