Witaj, świecie!

Effiki jest polską marką, która od 2010 roku tworzy tekstylia i zabawki dla dzieci. Inspiracją do jej powstania były przede wszystkim piękne, choć trudne doświadczenie macierzyństwa. Wierzymy w produkty, które trwają i przez lata zdobią pokój dziecka. Dlatego tak bardzo przywiązani jesteśmy do wysokiej jakości tkanin w stonowanych kolorach. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex a zabawki CE – bezpieczne od pierwszego dnia narodzin.

W marcu 2017 roku stworzyliśmy królika Effika. Nasza maskotka od razu zdobyła serca Klientów na całym świecie. Cieszymy się, że produkty Effiki rosną wraz z naszymi Klientami. Dziś współpracujemy z wiodącymi sklepami w Polsce. Za granicą nasze produkty dostępne są w prawie całej Europie, a nawet w Azji czy w USA.

W 2017 roku twarzą marki Effiki została znana i bez wątpienia uwielbiana aktorka Małgorzata Socha. Efektem tej współpracy jest wyjątkowa kolekcja Effiki by Małgosia Socha.

Dziękujemy za zaufanie, wsparcie i wszystkie Wasze uwagi. To motywuje nas do dalszej pracy i jeszcze większego rozwoju. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Effiki