Jest 9 produktów(y).

Czapeczki bawełniane

czapeczka_gl.jpg

Czapeczki bawełniane dla niemowląt to jeden z najważniejszych elementów garderoby małych dzieci. Rodzice powinni przygotować je jeszcze przed narodzinami dziecka - zaleca się, by w wyprawce do szpitala znalazły się dwie czapeczki. Czapka bawełniana dla dzieci, sprawi, że główka maleństwa będzie od pierwszej chwili chroniona przed wiatrem i niskimi temperaturami. W ofercie sklepu Effiki znajdą Państwo zarówno czapki bawełniane dla dziewczynek, jak również czapki bawełniane dla chłopców.

Jaka powinna być idealna czapeczka dla dziecka?

Wybierając czapki bawełniane dziecięce powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę, by szczelnie zakrywały głowę i uszy dziecka, gwarantując mu odpowiedni komfort cieplny i ochronę przed wiatrem. Czapka dla noworodka zawsze powinna być wykonana z naturalnych materiałów, gdyż tylko one są przyjazne dla delikatnej skóry maleństwa. Z tego powodu w ofercie sklepu Effiki znajdą Państwo wyłącznie czapeczki wykonane w 100% z naturalnej bawełny. To sprawia, że są one wyjątkowo lekkie i przewiewne, nie powodują podrażnień. Duże znaczenie ma również dobór odpowiedniego rozmiaru. Czapeczka bawełniana dla niemowląt, doskonale sprawdzi się w przypadku dzieci do trzeciego miesiąca życia. Przy każdym artykule w naszym sklepie znajdą Państwo dokładne informacje o jego rozmiarach.

Bawełniane czapeczki dla niemowląt będą odpowiednie dla każdego maluszka, bez względu na płeć. Oferujemy modele w różnych kolorach: od różu i błękitu, przez odcienie szarości i pastele. Czapeczki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie dziecięcej, sprawiają, że dziecko będzie prezentowało się w nich nad wyraz uroczo. Czapki bawełniane dla dzieci dostępne w ofercie sklepu Effiki zdobią subtelne hafty. Estetycznie zapakowane doskonale sprawdzą się jako elegancki prezent dla przyszłej mamy, na przykład z okazji "baby shower".

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!