Jest 3 produktów(y).

Kołdry hipoalergiczne dla niemowląt

posciele_i_poduszki.jpg

Kołdra antyalergiczna dla dzieci jest obowiązkowym elementem wyposażenia łóżeczka małego alergika. Zapewnia mu spokojny sen i eliminuje ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Nasze kołdry hipoalergiczne posiadają specjalną powłokę, która zapobiega rozwojowi roztoczy i bakterii. Dzięki temu, są doskonałym rozwiązaniem dla dzieci już od pierwszych dni życia! Kołdra antyalergiczna dla niemowląt pozwala skórze maluszka swobodnie oddychać, a jednocześnie skutecznie chroni go przed chłodem. Dzięki temu, niemowlę budzi się spokojne i wyspane. 

Współcześnie, problemy z alergią dotykają coraz więcej dzieci. Powodem jest między innymi zanieczyszczone środowisko, chemia znajdująca się w wielu artykułach spożywczych, a także sztuczne materiały oraz toksyczne barwniki, które używane są do produkcji ubrań, pościeli czy innych produktów codziennego użytku. Nasze kołderki antyalergiczne to produkty bezpieczne i odpowiednie nawet dla dzieci posiadających wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę. 

Dlaczego kołdra hipoalergiczna jest tak bardzo ważna dla zdrowia maluszka? Spokojny, niczym nie zmącony sen to podstawa, aby dziecko mogło prawidłowo się rozwijać. Nocne duszności, problemy z oddychaniem czy podrażnienia skórne mogą znacznie utrudniać sen i sprawić, że maluszek będzie niewyspany, a co za tym idzie, rozdrażniony. Nasze Kołdry dziecięce antyalergiczne powstały z myślą o dzieciach, które borykają się z alergią i nie mogą spać pod tradycyjną kołdrą. Dzięki hipoalergicznemu wypełnieniu i powłoce antybakteryjnej, dziecko nie będzie odczuwało objawów alergii i będzie mogło spać spokojnie. Nie każda kołdra antyalergiczna dla noworodka jest tak wysokiej jakości produktem. Najlepszym poświadczeniem jakości jest certyfikat Oeko Text Standard 100. Posiadają go wszystkie kołdry, które mamy w swojej ofercie. Kołdra antyalergiczna do łóżeczka jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem i nadaje się nawet dla najmłodszych maluchów. Dlatego też, powinna stanowić obowiązkowy zestaw pierwszej wyprawki dla noworodka!