Jest 6 produktów(y).

Ozdoby na ścianę do pokoju dziecięcego

Pokój czy też kącik naszej pociechy, zarówno tej najmłodszej, jak i kilkuletniej, to pewnego rodzaju azyl dla maluszka, który powinien skupiać jak najwięcej elementów, które to miejsce ocieplą oraz nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Idealnym sposobem na realizację tego celu są dekoracje ścienne dla dzieci. Sklep Effiki oferuje Państwu urocze, delikatne obrazki, które stanowią doskonałe ozdoby na ścianę do pokoju dziecięcego. Seria sprzedawanych przez nas ilustracji sprawi, że zarówno pociecha, jak i jej rodzice będą z uśmiechem spoglądać na ozdobione ściany.

W naszym asortymencie znajdują się zarówno dekoracje na ścianę do pokoju dziecięcego dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Ilustracje Effiki przedstawiają naszego uroczego i zawsze uśmiechniętego króliczka podczas wykonywania różnych czynności - kąpieli, tańca, unoszenia się z balonem oraz jadącego samochodem. Pastelowa kolorystyka dopasowuje się doskonale do każdego wnętrza, jakie ozdobi obrazek. Ozdoby na ścianę do pokoju dziecka Effiki mają uniwersalny rozmiar 27 cm x 27 cm. Są to ręcznie malowane plakaty, które zostały wydrukowane na najwyższej jakości szlachetnym papierze, a ponadto posiadają eleganckie białe passe-partout oraz drewnianą białą ramkę. Obrazki na ścianę dla dzieci posiadają ekskluzywne opakowanie, dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Wszystkie oferowane przez nas obrazki na ścianę sprzedawane są w atrakcyjnych cenach.

Motywy ścienne zawierające ciekawe postacie sprawią, że już noworodek oraz niemowlak będzie spoglądał na obrazek z zaciekawieniem. Ozdoby na ścianę w pokoju dziecięcym odgrywają więc bardzo istotną rolę w rozwoju każdego malucha. Obrazki na ścianę do pokoju dziecięcego oferowane przez nasz sklep będą doskonale prezentowały się zarówno pojedynczo, jak również jako cała seria. Dekoracje ścian w pokoju dziecka i motywy, jakie zawierają, wywierają ogromny wpływ na samopoczucie każdego malucha. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu!