kocyki bambusowe gładkie

Akcesoria dla najmłodszych zawsze projektowane są z myślą o bezpieczeństwie i komforcie. Pod uwagę brana jest nie tylko wrażliwość delikatnej, cienkiej skóry maluszków, ale również wrażliwość ich organizmów. Jeśli chodzi o tekstylia dla dzieci, wymagania są naprawdę wysokie, dlatego na rynku ciągle pojawiają się produkty ulepszane pod kątem swoich właściwości użytkowych. Jedną z najlepszych propozycji na tę chwilę stanowią kocyki bambusowe gładkie, czyli okrycia uszyte z mieszanki przędzy bawełnianej i bambusowej. Takie połączenie pozwala wykorzystać najważniejsze cechy obu rodzajów włókien: bawełny, która jest miękka w dotyku, hipoalergiczna i wytrzymała oraz bambusu, który ma naturalne właściwości antybakteryjne, świetnie izoluje, a także zapewnia tkaninom chłonność i delikatność.

Aktywne filtry

Kocyk bambusowy gładki to doskonały wybór na każdą porę roku, a zwłaszcza na miesiące cieplejsze. Takie okrycie pozwala dziecięcej skórze oddychać i nie powoduje przegrzewania organizmu. Bambus i bawełna skutecznie izolują od chłodu, w tym samym czasie odprowadzając z powierzchni skóry ewentualną wilgoć. Kocyki bambusowe dla dzieci gładkie są też odporne na częste pranie, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w higienicznej czystości. W naszym sklepie każdy koc bambusowy gładki może pochwalić się czymś jeszcze - certyfikatem OEKO-TEX, który świadczy o bezpieczeństwie użytkowania tekstyliów przez małe dzieci i niemowlęta.
Nasze bambusowe kocyki gładkie dla dzieci są bardzo uniwersalne, ponieważ można korzystać z nich zarówno w domu - w łóżeczku czy kołysce - jak i na zewnątrz, czyli w wózku czy w foteliku samochodowym. Kocyk z bambusa gładki w rozmiarze 75x90 cm będzie odpowiedni nawet dla noworodka, a później posłuży dziecku jeszcze przez kilka kolejnych lat życia.
To, co wyróżnia nasze koce bambusowe gładkie dla dzieci, to także design i stonowana kolorystyka. Prosty, klasyczny splot sprawia, że okrycia tego typu są nie tylko uniwersalne, ale też ponadczasowe. Pięknie prezentują się zarówno w dziecięcym pokoju, jak i w gondoli czy wózku spacerowym. Kocyk bambusowy dla dzieci gładki w odpowiednio dobranym kolorze nada aranżacji pokoju dziecięcego uroku, a dodatkowo stworzy efektowne tło dla pamiątkowych zdjęć maluszka. Nasze kocyki bambusowe gładkie, podobnie jak inne produkty z naszych kolekcji, mają jasne, pastelowe barwy, które pozwalają stworzyć w otoczeniu dziecka przyjazną, baśniową atmosferę. Dzięki swojej jakości wykonania bambusowy kocyk gładki dla niemowlaka z logo Effiki może stanowić też piękny prezent dla świeżo upieczonych rodziców.