Kokony

Kokony dla dzieci to stosunkowo nowy produkt dla młodych rodziców i ich pociech. Takie akcesorium powstało z myślą o bezpieczeństwie noworodków i niemowląt, a także w celu poprawy komfortu maleństwa w trakcie snu. Gniazdo niemowlęce składa się z materacyka i wysokich brzegów, zapobiegających sturlaniu się dziecka, na przykład z dużego łóżka rodziców. Kokon dziecięcy sprawdza się od dnia narodzin nawet do 6. miesiąca życia, ponieważ jego rozmiar jest regulowany za pomocą sznureczków.

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlam 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

Kokony dla niemowląt znajdują wiele zastosowań. Ich głównym zadaniem jest stworzenie dla maluszka strefy komfortu i bezpieczeństwa w każdym miejscu - na łóżku, w łóżeczku, na kanapie, a nawet w podróży. Co ważne, kokon niemowlęcy należy umieszczać zawsze na płaskiej powierzchni. Nie pełni on roli rożka czy kocyka i nie nadaje się do przenoszenia dziecka, o czym trzeba pamiętać. Kokony dla niemowlaka służą przede wszystkim do zapewnienia dziecku bezpiecznego, ciepłego miejsca do spania. Można umieszczać je na łóżku rodziców lub w łóżeczku, aby stopniowo przyzwyczajać malucha do samodzielnego wypoczynku. Brzegi kokonu mają tworzyć ciasną, przypominającą brzuszek mamy przestrzeń, w której malec łatwiej wycisza się i zasypia. Pełnią też rolę blokady, zapobiegającej sturlaniu się dziecka. Kokon dla noworodka pozwala układać dziecko w pozycji bezpiecznej na jednym lub drugim boku, co ma ogromne znaczenie w przypadku maluszków, którym zdarza się ulewać. Z czasem kokony dla niemowlaków mogą zamienić się także w podpórkę do nauki samodzielnego siedzenia.
W ofercie naszego sklepu rodzice znajdą kokon niemowlęcy dla chłopca i kokon niemowlęcy dla dziewczynki w wymarzonym kolorze. Wszystkie artykuły z tej kategorii są w pełni bezpieczne dla maluchów i ich delikatnej skóry. Wypełnienie kokonów to hipoalergiczne włókna poliestrowe, natomiast zewnętrzna warstwa materiału to niezwykle gładki i przyjemny w dotyku aksamit. Nasze kokony do spania dla dziecka mają wyjątkowo wysokie i stabilne brzegi oraz praktyczną regulację rozmiaru z efektowną kokardą do zawiązywania. Zachwycają również minimalistycznym, a jednocześnie pełnym uroku designem. Są jednokolorowe, utrzymane w pastelowej kolorystyce, a dzięki temu ponadczasowe. Zdobi je natomiast błyszczący haft z ukochanym króliczkiem, który dodaje kokonom szyku. Możemy śmiało powiedzieć, że każdy kokon niemowlęcy nadaje się na prezent dla świeżo upieczonych rodziców i ich pociechy. A czy produkty tego typu sprawdzą się również jako kokon do karmienia? Oczywiście, wystarczy jedynie rozwiązać kokon i uchylić jeden z brzegów, aby wygodnie przystawić maluszka w pozycji leżącej.