Brak produktów w kategorii

Prezenty od Effiki

Witamy w pierwszej w Polsce platformie do wymarzonych zakupów „Prezenty od Effiki". To miejsce stworzone jest dla Was Kochane Mamy! Zabiegane, często niezdecydowane, nie zawsze mające wolne środki na wymorzony prezent dla swojego dziecka. Gdy zbliża się poród a Ty nieśmiało przeglądasz oferty różnych firm kompletując wyprawkę, gdy organizujesz Baby shower, Roczek dziecka, czy zbliża się Chrzest czy Gwiazdka a każda babcia, ciocia, mama, przyjaciółka zadaje to słynne pytanie „to co mam kupić w prezencie”, myślałaś gdzie ich wysłać, by kupili to, co przyda się Tobie, ucieszy dziecko i obdarowującego.

Teraz odpowiedź jest banalnie prosta. Platforma „Prezenty od Effiki” została stworzona tak, byś to Ty zrobiła listę produktów niezbędnych w wyprawce, czy wymarzonych na prezent, a Twoi bliscy dostali tę listę i według własnego budżety zakupili z niej wybrane przez Ciebie produkty. Nie dostaniesz już trzeciej tej samej grzechotki, ani nietrafionej pościeli, którą nieśmiało schowasz głęboko w szafie.

W platformie "Prezenty od Effiki" to Ty wybierasz co jest dla Was niezbędne lub o czym marzysz, a przyszli goście odetchną z ulgą bo przecież każdy chce podarować wymarzony prezent zamiast biegać po sklepach, w wiecznym niedoczasie, zastanawiając się co kupić.

Klika prostych kroków:

  1. Zaloguj się, klikając Login w prawym górnym rogu i Stwórz Konto.
  2. Kliknij - Moja Lista Prezentów od Effiki.
  3. Uzupełnij wymagane pola a następnie kliknij Zapisz.
  4. Gdy stworzysz nową listę, przejdź do sklepu i zacznij zakupy marzeń, wybierając produkty, które chciałabyś otrzymać. Zatwierdzaj wybór przyciskiem Dodaj do Prezenty od Effiki
  5. Opublikuj listę! Opublikowaną listę powinnaś Udostępnić mailem lub udostępnić w mediach społecznościowych - wybierasz dowolną formę, klikając Udostępnij.

Pamiętaj, że na każdym etapie możesz edytować listę, wchodząc w Twoje Konto, klikając na tę, którą chcesz edytować a następnie Zarządzaj. Możesz produkty usuwać z listy, zmieniać ilości a nawet nadać priorytety - wskazać, które produkty z listy są dla Ciebie najważniejsze.

Idąc Państwu na przeciw, wprowadziliśmy możliwość pakowania zakupionych produktów na prezent. Jak bardzo starannie pakujemy i jak wyglądają Wymarzone Prezenty od Effiki dowiesz się klikając w ten link.