Królik Effik i zabawki

Małe dzieci uwielbiają przytulanki. Mięciutkie i przyjemne w dotyku przytulanki dla niemowląt, pozwalają im uspokoić emocje i dają poczucie bezpieczeństwa. Zastanawiają się Państwo, jaka powinna być pierwsza i najlepsza maskotka dla niemowlaka? W ofercie naszego sklepu dostępne są zabawki, maskotki wykonane z naturalnej bawełny, którymi dziecko będzie zachwycone! Effik - królik maskotka stanie się najlepszym przyjacielem Państwa dziecka, będzie mu on towarzyszył podczas wypoczynku i zabawy.

Aktywne filtry

Przytulanka do spania dla niemowlaka - jaka powinna być?

W sklepach możemy znaleźć szeroki wybór przytulanek dla dzieci. Często są bardzo tanie i kolorowe, dlatego też kupujemy je bez większego namysłu. Tymczasem warto zwrócić uwagę na fakt, że nie wszystkie maskotki sprawdzą się jako pluszaki dla niemowląt. Przede wszystkim, przytulanka dla niemowląt nie powinna zawierać żadnych kłujących elementów. Bardzo ważny jest również rodzaj materiału, z którego zostały wykonane maskotki pluszowe dla najmłodszych dzieci. Nie powinien on wywoływać uczuleń ani podrażnień. Z tego powodu przytulanki dla dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z naturalnej bawełny. Wszystkie pluszaki, które oferujemy, posiadają międzynarodowy certyfikat CE, co oznacza, że są całkowicie bezpieczne dla niemowląt. Bardzo ważna jest również kwestia zapewnienia higieny, dlatego też zabawki, które oferujemy, są łatwe do czyszczenia.

Wysokiej jakości przytulanki dla niemowląt w ofercie sklepu Effiki

Królik dla niemowlaka Tuluś to wysokiej jakości zabawka, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym maluchom. Tuluś dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu doskonale dopasuje się jako towarzysz od pierwszych dni życia zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Nasze maskotki dla dzieci są pełne uroku i doskonale sprawdzą się jako prezent na baby shower, chrzciny czy urodziny dziecka.