Miseczka - Effik Balon

Miseczka - Effik Balon

5901832948698
36,00 zł Brutto

Radosny Effik  dobrze się bawi ze swoim balonemw na dnie miseczki. Piękne dekoracje w delikatnych odcieniach szarości sprawią, że każdy kęs będzie zabawą.

- Antypoślizgowa guma na spodzie

- 100% melaminy

- BPA free

Rozmiar:

Średnica: 15,5 cm

Wysokość: 4,5 cm

Waga: 120 g

Naczynia melaminowe można myć w zmywarce (w górnym koszu), ale zaleca się mycie ręczne. Nie należy do tego używać szorstkich ani metalowych gąbek.

Nie nadaje się do mikrofalówki.

Melaminy nie należy podgrzewać ani używać do żywności powyżej 70 ° C.

Melamina może ulec odbarwieniu w kontakcie z produktami z wysoką zawartością karotenu takimi jak marchew, papryka czy curry. Nie wpływa to jednak na funkcjonalność i jakość produktu. Zawsze sprawdzaj temperaturę jedzenia i picia przed podaniem dziecku.

Zaprojektowano w Polsce.

Kolekcja Effiki Melamine składa się z talerza, miseczki, kubka z podwójnymi uchwytami i sztućców. Każdy produkt wykonany jest z wytrzymałej melaminy, którą można myć w zmywarce, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku zarówno w domu jak i na zewnątrz. Antypoślizgowa guma na spodzie talerza, miseczki i kubka sprawią, że naczynia pozostaną na miejscu, dopóki dziecko nie skończy posiłku. Pomoże to maluchom opanować nowe umiejętności i sprawi, że nasza kolekcja będzie idealnym zestawem do rozpoczęcia przygody z samodzielnym jedzeniem.

Zobacz także