Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacze do łóżeczka dla niemowląt stanowią niezbędny dodatek wyposażenia kącika lub pokoju dla maluszka. W pierwszym etapie chronią noworodka przed chłodem oraz dostarczają ciekawych bodźców wzrokowych, natomiast nieco później są również barierą ochronną, która zabezpieczy dziecko przed uderzeniem w szczebelki czy też niebezpiecznym przełożeniem przez nie nóżki lub rączki. Ochraniacz do łóżeczka niemowlęcego pełni również rolę ozdobną, ciesząc oczy zarówno dziecka, jak i jego rodziców.

Istnieje 4 produktów.

Wyświetlam 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

Oferujemy Państwu ochraniacze dla dzieci w różnorodnych wzorach i kolorach - od klasycznych jednolitych białych, przez pastelowe odcienie różu oraz szarości, aż po piękne eleganckie ochraniacze zaprojektowane specjalnie dla Państwa przez Małgorzatę Sochę. Ochraniacze Effiki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich dodatkowym atutem jest możliwość prania w pralce. W ofercie przygotowaliśmy zarówno ochraniacze modułowe, jak i przeznaczone do założenia na całe łóżeczko. Ekskluzywne produkty mogą Państwo nabyć w konkurencyjnych cenach w naszym sklepie internetowym. Podkreślamy również, że większość sprzedawanych przez nas produktów ma charakter uniwersalny. Oznacza to, że będą pasowały nawet do zaokrąglonych łóżeczek.

Ochraniacz na łóżeczko dedykowany jest dzieciom aż do ukończenia drugiego roku życia. Warto zatem zadbać aby przez ten czas produkt nie tylko chronił naszą pociechę przed chłodem i przeciągami, ale również stanowił element ozdobny. Każdy ekskluzywny ochraniacz na łóżeczko posiada certyfikat OEKO-TEX. Od momentu wygodnego zamontowania, ochraniacz na szczebelki do łóżeczka pełni swoją rolę, zabezpieczając naszą pociechę przed obrażeniami mogącymi powstać wskutek uderzenia w drewniane pręty. Dodatkiem, którego zakup warto rozważyć jest również ochraniacz na poręcz łóżeczka. Podsumowując, ochraniacz, osłonka do łóżeczka niemowlęcego daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, chroni je przez przeciągami oraz chłodem. Rodzice natomiast mogą spać spokojnie nie obawiając się o to, że maluch dozna jakichkolwiek obrażeń.