Ochraniacze do łóżeczka

Priorytetem każdego rodzica jest zapewnienie dziecku komfortu i bezpieczeństwa, zarówno w trakcie zabawy, jak i podczas snu. Jednym z niezbędnych akcesoriów do dziecięcego łóżeczka jest zaś miękki ochraniacz, który mocuje się na drewnianych szczebelkach. Ochraniacze na łóżeczko pełnią przede wszystkim rolę zabezpieczającą malucha przed obrażeniami, ale wypełniając wolne przestrzenie między prętami z drewna poprawiają również komfort cieplny maleństwa ułożonego do snu. Ochraniacz do łóżeczka Effiki ma aż 30 cm wysokości, dzięki czemu skutecznie eliminuje przeciągi, które mogłyby zagrozić zdrowiu niemowlęcia. Co więcej, nasze ochraniacze występują w dwóch rozmiarach do wyboru, zatem jeśli rodzicowi potrzebne są ochraniacze do łóżeczka 120x60 lub ochraniacze do łóżeczka 140x70, bez trudu znajdzie je w naszym asortymencie - osłonki pasują również na łóżeczka zaokrąglone!

Istnieje 3 produktów.

Wyświetlam 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry

Ochraniacz do łóżeczka dziecięcego przydaje się od urodzenia do co najmniej 2. roku życia. Początkowo, kiedy malec nie jest jeszcze ruchliwy, ochraniacze na łóżeczka dziecięce pełnią przede wszystkim rolę izolacyjną. Tworzą pomiędzy szczebelkami dobrze zabezpieczoną, wypełnioną ciepłem przestrzeń, w której malec może spokojnie wypoczywać. Są też ciekawym elementem w jego otoczeniu, zatem dostarczają dziecku wrażeń sensorycznych. Z czasem, kiedy mały człowiek dorasta, ochraniacz na barierkę do łóżeczka staje się zabezpieczeniem przed urazami. Chroni zarówno rączki i nóżki dziecka - przed utknięciem pomiędzy szczebelkami - jak i główkę, którą malec może urazić, podejmując pierwsze próby samodzielnego siadania, wstawania czy raczkowania.
Nasze ochraniacze na szczebelki do łóżeczka zostały zaprojektowane tak, aby gwarantować dzieciom bezpieczeństwo, a rodzicom spokój ducha. Każdy model ochraniacza posiada hipoalergiczne wypełnienie z miękkiej pianki oraz zewnętrzne poszycie z bawełny certyfikowanej (OEKO TEX). Ochraniacz na boki łóżeczka nadaje się do prania w pralce. Dodatkowo, jest też przyjemny w dotyku i nie powoduje podrażnień skórnych ani alergii. Jego atutem są też liczne troczki, które pozwalają solidnie przytwierdzić ten dodatek do szczebelków. Ochraniacz do łóżeczka pikowany posłuży w pokoju maluszka znacznie dłużej, ponieważ przeszycia skutecznie wzmacniają materiał. Co więcej, nadają akcesoriom tego typu piękny wygląd, a dzięki stonowanej kolorystyce łatwo wpisują się w każdą aranżację. Ochraniacze do łóżeczka dla niemowląt dostępne w naszym sklepie mogą stworzyć spójny zestaw do łóżeczka wraz z pościelą i prześcieradłami Effiki.