Poduszki do karmienia

Karmienie piersią to piękna i emocjonalna przygoda, ale także wyzwanie dla każdej młodej mamy. Ucząc się prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, warto zadbać zarówno o komfort maleństwa, jak i o swój własny. Karmienie w pozycji siedzącej to jedna z najchętniej wybieranych opcji, jednak podtrzymywanie główki dziecka w trakcie pobierania pokarmu nie należy do najłatwiejszych zadań. Rozwiązaniem tego problemu okazują się specjalne poduszki do karmienia o półkolistym kształcie. Wystarczy ułożyć na nich maluszka, aby jego ciało znalazło się na odpowiedniej wysokości, co zdecydowanie ułatwia karmiącej mamie przybranie równie wygodnej pozycji na kanapie czy w fotelu.

Jest 1 produkt.

Wyświetlam 1-1 z 1 elementów

Aktywne filtry

Poduszka do karmienia księżyc to niebanalna propozycja dla rodziców, którym zależy na wyborze jak najbardziej uniwersalnych akcesoriów niemowlęcych. Rogale do karmienia sprawdzają się bowiem również w wielu innych sytuacjach. Poduszka dla mam jest też poduszką dla dziecka. Może pełnić rolę podpory w trakcie nauki siedzenia i samodzielnej zabawy na macie czy dywaniku. Sprawdza się jako przytulanka i jako poduszka dekoracyjna do łóżeczka czy namiotu tipi. Rodzic może korzystać z niej w trakcie czytania bajek i w trakcie snu. Poduszki do karmienia piersią często wybierają dla siebie już kobiety ciężarne, ponieważ rogal dobrze sprawdza się też w roli poduszki podtrzymującej rosnący brzuszek oraz w roli poduszki poprawiającej ułożenie bioder (wsuwanej między kolana).
Ponieważ poduszka do karmienia niemowlaka ma bezpośredni kontakt z delikatną i wrażliwą skórą małego dziecka, produkujemy nasze księżycowe rogale wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów. Poszewka na poduszkę szyta jest z bawełny certyfikowanej o miękkiej i gładkiej strukturze, natomiast wypełnienie rogala to sprężyste kulki silikonowe, w pełni hipoalergiczne. Dzięki nim poduszka do karmienia butelką i piersią zapewnia odpowiednie podtrzymanie, nie zapada się, lecz stabilnie utrzymuje ciężar dziecka. Co ważne, poduszki do karmienia dzieci dostępne w naszym sklepie posiadają zdejmowaną poszewkę, co ułatwia utrzymanie ich w higienicznej czystości.
Duża poduszka do karmienia to świetna inwestycja nie tylko ze względu na bezcenny komfort karmiącej mamy i maluszka, ale również ze względu na jej wielofunkcyjność. Piękne poduszki rogale do karmienia, które znajdą Państwo w naszym sklepie, idealnie uzupełnią wystrój dziecięcego pokoju. Nadaliśmy im subtelne kolory i unikatowy księżycowy kształt, dzięki czemu z pewnością pięknie zaprezentują się w każdej aranżacji.