Jest 8 produktów(y).

Poduszki do karmienia

poduszki_ksiezycowe.jpg

Gdy uczymy się przystawiać dziecko do piersi, najważniejszy jest komfort i poczucie bezpieczeństwa. Trzymanie przez dłuższy czas uniesionej ręki w jednej pozycji nie jest szczególnie wygodnie. Z tego powodu warto zdecydować się na zakup specjalnej poduszki do karmienia niemowląt. Poduszka do karmienia piersią sprawia, że bez problemu utrzymamy dziecko we właściwej pozycji, a ręce mamy nie będą się tak męczyć.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup poduszki do karmienia dziecka?

Poduszka do karmienia piersią - określana również ze względu na swój kształt jako "rogal do karmienia niemowlaka" służy zapewnieniu komfortu matce podczas karmienia. Korzystając z poduszki do karmienia możemy ułożyć dziecko w wygodnej pozycji, nieco wyżej, co sprawia, że nie musimy w takim stopniu obciążać rąk. Zamiast tego, możemy wygodnie oprzeć przedramiona o poduszkę-rogal. Teoretycznie, podobny efekt możemy uzyskać na przykład stosując złożony koc - nie zawsze jest on jednak dopasowany do naszych potrzeb, ponadto może się rozwijać i wypadać w czasie karmienia. Co ważne, rogale do karmienia niemowląt umożliwiają ułożenie dziecka w wielu pozycjach.

Poducha do karmienia - wysoka jakość i estetyka wykonania

Poduszki do spania i karmienia, dostępne w ofercie sklepu Effiki wyróżnia wysoka jakość i estetyka wykonania. Wyprodukowane są z wysokiej jakości naturalnej bawełny. Idealnie sprawdzą się jako poduszki do spania i karmienia. Korzystanie z poduszek księżycowych jest bardzo łatwe, wystarczy, że ułożymy je na kolanach. W ofercie sklepu Effiki znajdą Państwo szeroki wybór poduszek do karmienia niemowląt w różnych kolorach, zaprojektowanych z dużą dbałością o wzornictwo. Rogal-poduszka do karmienia niemowląt to doskonały, bardzo praktyczny prezent dla przyszłej mamy, na przykład z okazji baby shower.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem w tym dziale!