Jest 50 produktów(y).

Prezenty na roczek

Pierwszy rok życia dziecka minął tak szybko, że nawet tego nie zauważyliśmy. Nagle okazuje się, że mamy jakieś pomysły na prezent na roczek, ale tak naprawdę trudno wybrać taki prezent, który będzie nie tylko piękny, ale również praktyczny. Sklep Effiki przygotował specjalnie dla Państwa oryginalne prezenty na roczek, spośród których każdy wybierze idealny upominek dla malucha.

Prezent dla dziewczynki na roczek to nie lada wyzwanie. Mała dama zaczyna już sobie wyrabiać własny gust, odrzucając to, co się jej nie podoba. Idealny prezent na 1 urodziny dla dziewczynki to uroczy różowy królik Effik dostępny w kilku rozmiarach. Alternatywą może być również piękny, ciepły kocyk w pastelowych, delikatnych barwach czy też najwyższej jakości pościel, która posłuży maluchowi przez najbliższe kilka lat.

Prezenty na roczek muszą być z pewnością mocno przemyślane. Ciekawy prezent na roczek stanowią śliczne, oryginalnie oprawione ilustracje przedstawiające uśmiechniętego króliczka Effika podczas wykonywania różnych czynności. Różnorodna kolorystyka oraz kilka atrakcyjnych wzorów gwarantują, że każdy znajdzie u nas idealny prezent dla rocznego dziecka.

Prezenty na roczek dla chłopca stanowią również spore wyzwanie. Błękitny króliczek, do którego mały mężczyzna będzie mógł się przytulić to świetny prezent na 1 urodziny dla chłopca. Dodatkowo maskotka będzie stanowiła miłe wspomnienie dzieciństwa w przyszłości. Doskonała jakość materiałów, z jakich uszyte zostały maskotki gwarantują, że dziecko będzie cieszyło się swoim nowym przyjacielem przez długie lata. Również ręcznik kąpielowy z kapturkiem to doskonały upominek na roczek. Możemy do niego dokupić uroczą czapeczkę dostępną również w wielu wariantach kolorystycznych, jak większość naszych produktów. 

Jeżeli jednak mają Państwo problem z określeniem tego, jaki będzie idealny prezent na roczek dla dziecka, mogą Państwo skorzystać z opcji wykupienia bonu na zakupy w naszym sklepie o wartości od 150 zł do 1 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu Effiki.