Jest 5 produktów(y).

Przewijaki podróżne

Noworodek oraz niemowlę wymagają zapewnienia nie tylko specjalnej troski, ale również zastosowania produktów, które sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno w domu jak i w podróży. Z myślą o Państwa pociechach stworzyliśmy ekskluzywne produkty najwyższej jakości, jakimi są przewijaki turystyczne. Są one niezbędne zarówno podczas wypraw z maluchem, w miejscach, w których nie mamy możliwości skorzystania z tradycyjnego przewijaka.

Każdy przewijak podróżny oferowany przez nasz sklep posiada niezbędne atesty. Najwyższej jakości materiały sprawiają, że przewijaki przenośne Effiki będą służyły Państwa pociechom przez długi czas. Oferujemy zarówno wygodne, składane przewijaki przenośnie oraz produkty takie jak prześcieradła, odpowiednie do założenia na przewijak na łóżeczko turystyczne. Dodatkowo prześcieradła na przewijak doskonale pasują również do głębokiego wózka. 

Przewijaki podróżne to niezbędny produkt dla każdej młodej mamy. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu zmiana pieluszki nie będzie problemem. Uniwersalny rozmiar przewijaków 48 cm x 62 cm pozwala na przewinięcie nie tylko noworodka, ale również starszego niemowlaka. Przewijak turystyczny składany zajmie niewiele miejsca, a jego praktyczne zastosowanie oraz ogromna funkcjonalność sprawią, że stanie się niezbędnikiem w każdej podróży, zarówno tej krótkiej, jak i długiej, podczas której niezbędna jest kilkukrotna zmiana pieluchy.

Każdy przewijak podręczny z naszej oferty wykonany został z najwyższej jakości bawełny oraz wygodnej wodoodpornej powłoki poliestrowej. Materiał jest więc miękki i zapewni pełen komfort każdemu maluszkowi. Przewijaki w podróży sprawdzą się już od pierwszych dni życia każdego maluszka. Stanowią również ogromną wygodę dla młodej mamy, która nie musi się martwić o to gdzie przewinie swoje dziecko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu.