Effiki wspiera BAZAAR 2019 w Genewie

Akcja Charytatywna Bazaar 2019 organizowana przez United Nations Women’s Guild.
Na koniec 2019 roku po raz pierwszy znaleźliśmy się w gronie polskich firm, które miały okazję wspomóc Stałe Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Biurze Narodów Zjednoczonych w Genewie podczas akcji charytatywnej BAZAAR 2019. Organizatorem tego corocznego wydarzenia jest stowarzyszenie United Nations Women’s Guild.
Polskie stanowisko przygotowane przez Stałe Przedstawicielstwo Rzeczypospolitej Polskiej przy Biurze Narodów Zjednoczonych w Genewie.
Pan Ambasador Zbigniew Czech, Stały Przedstawiciel RP przy ONZ, Pani Tatiana Valovaya, Dyrektor Generalny Biura Narodów Zjednoczonych w Genewie, Pani Senait Mengistu Gebreselassie, Przewodnicząca United Nations Women’s Guild oraz Pani Anna Czech, Małżonka Stałego Przedstawiciela.
Jest nam tym bardziej miło, że zebrana kwota 5350 CHF jest o 1350 CHF wyższa w stosunku do kwoty ubiegłorocznej. Zebrane przez przedstawicielstwa krajów uczestniczących w wydarzeniu, fundusze w pełni wesprą działalność organizatora akcji.
Anna Czech, małżonka Stałego Przedstawiciela RP przy ONZ oraz współprzewodnicząca akcji.

United Nations Women’s Guild to stowarzyszenie małżonek dyplomatów oraz pracowników Organizacji Narodów Zjednoczonych. Projekty realizowane przez Stowarzyszenie dotyczą dzieci znajdujących się w niekorzystnej sytuacji w dziecinie edukacji i zdrowia.  Umożliwiają także młodym kobietom szkolenia zawodowe w uboższych i słabiej rozwiniętych krajach na świecie.

Nasze króliki na oficjalnym stoisku narodowym podczas Bazaar 2019.

W tym roku polskie stanowisko narodowe mogło pochwalić się bogatym asortymentem oferowanych produktów. Były to m.in.: zabawki, wyroby szklane i porcelanowe czy produkty spożywcze o tradycyjnych polskich smakach. Wsród odwiedzających je osób byli dyplomaci, przedstawiciele władz lokalnych, pracownicy ONZ i innych organizacji międzynarodowych oraz mieszkańcy Genewy.

Polskie stoisko podczas Bazaar 2019