Szykujemy wyprawkę

W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego trudno zachować spokój, zwłaszcza , że musimy szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości nie wiedząc jednocześnie co nas czeka. Nikt z nas nie spodziewał się, że 2020 rok odizoluje nas od świata i siebie nawzajem. Dodatkowy stres przeżywają z pewnością młode mamy i kobiety w ciąży i nie ma w tym nic dziwnego. W natłoku zalewających nas potwierdzonych i niepotwierdzonych informacji łatwo się pogubić. Jednak zbliżającego się porodu nie da się odroczyć jak kredytu w banku i trzeba odnaleźć się w nowej, niecodziennej sytuacji.

Starając się rozwiać wątpliwości i choć odrobinę ułatwić ten czas, przedstawiamy Wam poniżej kilka produktów, których absolutnie nie może zabraknąć w żadnej wyprawce.

Bawełniana czapeczka

Nic tak nie ochroni maleńkiej główki jak ciepła, bawełniana czapeczka. Wykonana z mięciutkiej bawełny certyfikowanej OEKO-TEX™ 100, zapewni Twojemu dziecku optymalne utrzymanie temperatury już od pierwszych dnia życia.

Rożek niemowlęcy

Nasz rożek niemowlęcy to wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się w pierwszych tygodniach życia. Dzięki swoim właściwościom zapewni komfort i poczucie bezpieczeństwa zarówno dzieciom jak i rodzicom ułatwiając prawidłowe trzymanie noworodka. W późniejszych tygodniach doskonale sprawdzi się jak miękka i wygodna mata do leżenia na brzuszku.

Otulacze

Otulacze bambusowe czy muślinowe to produkty z milionem zastosowań i z pewnością nie może ich zabraknąć w żadnej wyprawce. Sprawdzają się do wytarcia buzi przy ulewaniu, jako podkładka do zmiany pieluszki, osłaniają podczas karmienia piersią czy chronią maleństwo przed chłodem. Do tego wysokiej jakości tkanina wytrzymuje niezliczone prania i użytkowanie przez wiele lat.

Kocyk

Kocyk przydaje się niezależnie od pory roku chroniąc niemowlę przez chłodem i niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. W naszej ofercie mamy kocyki wykonane z różnych materiałów, różnej grubości i wielkości. To produkty, który idealnie sprawdzą się zarówno w domu jak i na spacerze.

Ręcznik

Kąpiel noworodka to zawsze wielki stres dla rodziców. Niestety nie wszystkie maluchy za nią przepadają. Mamy jednak nadzieję, że z naszymi ręcznikami ten czas będzie przyjemniejszy i bardziej komfortowy. Naturalna bawełna frotte z każdym praniem staje się coraz bardziej miękka a delikatny kapturek ochroni głowę dziecka przed wychłodzeniem.

Wciąż nie macie pomysłu jak przygotować się na powitanie na świecie nowego członka rodziny? Mamy nadzieję, że poniższy film będzie doskonałą inspiracją 🙂