Jest 17 produktów(y).

Otulacze dla niemowląt

otulacze.jpg

Otulanie dziecka stanowi bardzo istotną czynność, którą powinniśmy wykonywać przez minimum 3 pierwsze miesiące życia naszej pociechy. Badania naukowe dowodzą, że otulanie noworodka i niemowlaka sprawia, że czuje się on bezpiecznie, niemal tak jak w łonie matki. Dlatego też sklep Effiki przygotował dla Państwa szeroką ofertę w tym zakresie. Proponujemy Państwu zakup produktów bambusowych oraz muślinowych w konkurencyjnych cenach.

Otulacze bambusowe dla niemowląt oferowane w naszym sklepie wykonane są w 100% z naturalnych materiałów. Tkanina bambusowa jest niezwykle wytrzymała, a przy tym wyjątkowo miła w dotyku. Dedykowana jest dzieciom od pierwszych dni ich życia. Sprawdzi się doskonale jako okrycie dla wcześniaka oraz noworodka. Otulacz bambusowy dla noworodka zapewni mu spokojny, zdrowy sen, dzięki zapewnieniu pełni bezpieczeństwa. Ponadto otulacz bambusowy dla noworodka w zimowe dni ogrzeje go, natomiast latem da uczucie przyjemnego chłodu.

Oferowane przez nas kocyki bambusowe dla niemowląt są antybakteryjne i antygrzybiczne, posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz chronią malucha przed szkodliwymi promieniowaniem UV. Dodatkowo dostępne są w pięknych, delikatnych wzorach. Kocyk bambusowy dostępny jest w trzech rozmiarach:70 cm x 100 cm, 70 cm x 70 cm oraz 120 cm x 120 cm. W zależności od rodzaju oferujemy Państwu wygodne 2-paki bądź 3-paki produktu.

Nasza oferta obejmuje również miękkie otulaczki muślinowe, które doskonale sprawdzają się również jako kocyki, ręczniki oraz moskitiery. Otulaczek do spania wykonany z bawełny muślinowej jest niezbędny, szczególnie w trakcie najcieplejszych dni i nocy, bowiem pomoże zmniejszyć ryzyko przegrzania noworodka. Produkty muślinowe posiadają atest Oeko-Tex Standard 100 i dostępne są w rozmiarach 70 cm x 70 cm oraz 115 cm x 115 cm.

Zarówno koce bambusowe, jak i muślinowe sprawdzą się doskonale jako otulacz dla niemowlaka od pierwszych dni życia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego sklepu, w której znajdą Państwo liczne i różnorodne najwyższej jakości otulacze dla dzieci.