Otulacz bambusowy 120x120 Effik Lotnik

Otulacz bambusowy 120x120 Effik Lotnik

5901832940371
169,00 zł Brutto

Wykonany w 100 % z przędzy bambusowej.

Dzięki swoim właściwościom jest niezastąpionym elementem każdej wyprawki, towarzyszy maluszkowi od pierwszych dni jego życia. Jest bezkonkurencyjny dla delikatnej skóry wcześniaków i małych alergików. Sprawdza się w różnych sytuacjach. W domu, na spacerze, na plaży, przy karmieniu, przewijaniu czu usypianiu. Jego oddychający materiał reguluje temperaturę, gwarantuje poczucie komfortu i ciepła a w okresie letnim eliminuje ryzyko przegrzania.

Idalny na prezent  z okazji “baby shower” lub narodzin maluszka.

Prezent nabierze wyjątkowego charakteru gdy zapakujesz go w eleganckie pudełko prezentowe Effiki. Gift box w rozmiarze S i M już dostępny na naszej stronie.

Zarówno wzór jak i kolorystyka harmonizuje z pozostałymi produktami z kolekcji.

Polecamy dokupienie Królika Effika, głównego bohatera naszych wzorów.

Rozmiar:

- 120x120cm

Skład:

- 100% bambus

- tkaniny posiadają certyfikat OEKO-TEX

Z najwyższą starannością zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce

Delikatna jak jedwab Kolekcja Bambusowa z motywem Effika – 100% Bambus

Ta hipoalergiczna i naturalna tkanina wytwarzana w całości z bambusa już od pierwszego dotyku zachwyca atłasową gładkością. Wszystko dzięki kształtowi włókien, który sprawia, że materiał jest wyjątkowo lekki i miękki… idealny dla niemowląt.

Warto wspomnieć o kilku niezwykłych właściwościach bambusa. 

A N T Y B A K T E R Y J N Y

Drzewo bambusowe w trakcie wzrostu wytwarza substancję zabezpieczającą je przed atakiem patogenów, dlatego przy jego uprawie nie stosuje się pestycydów. Walor ten sprawia, że tkaniny bambusowe są rekomendowane przez polskich specjalistów do stosowania w przypadku skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień. 

A N T Y S T A T Y C Z N Y

Kolejna fantastyczną cecha bambusa, dzięki której tkaniny bambusowe nie gromadzą kurzu ani roztoczy. Dlatego są absolutnie bezkonkurencyjne dla wcześniaków i małych alergików. 

H I G R O S K O P I J N Y

To kolejny atrybut. Materiał dzięki swojej mikrostrukturze jest elastyczny, przewiewny i zapewnia wyjątkową chłonność wilgoci. Latem bardzo skutecznie odprowadza pot ze skóry maluszka dając uczucie chłodu, a w chłodne i zimne dni pełni funkcje izolacyjne. 

Wyprodukowano w Polsce 

Zobacz także