Kołdry i poduszki

Zimowe, letnie, pikowane, odpowiednio dobrane kołdry dla dzieci są podstawą zdrowego i bezpiecznego snu naszego maluszka. Dobrze wiemy, że każde dziecko jest inne i ma wyjątkowe potrzeby, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom posiadamy w naszym asortymencie kołderki, które zapewnią spokojny i komfortowy sen każdemu dziecku. Odpowiednio dobrana kołderka do łóżeczka pozwoli Waszemu skarbowi spokojnie zasnąć. Nasze kołdry dla niemowląt są lekkie i cudownie otulają dziecko, utrzymują odpowiednią temperaturę ciała, pozwalając przy tym oddychać delikatnej skórze.

Aktywne filtry

Uważamy, że kołderka dziecięca powinna być wykonana z materiałów najwyższej jakości. Nasze kołdry dziecięce są tworzone z materiałów posiadających certyfikat Oeko-Test, stanowiący o bezpieczeństwie materiałów dla wrażliwej skóry maluszka. Każda nasza kołdra dla dziecka posiada wypełnienie hypoalergiczne niepozwalające na namnażanie się bakterii i roztoczy. Kołderki posiadają pikowanie, które zapewnia równomierne rozłożenie warstwy wypełnienia. Nasze klasyczne kołdry posiadają również hipoalergiczną powłokę. Zatem mogą Państwo u nas znaleźć miękką pościel z wypełnieniem dla dzieci, zarówno tych najmłodszych, jak i tych trochę starszych – do 6 roku życia.

Nasza lekka i otulająca kołdra do łóżeczka niemowlęcego dostępna jest w rozmiarze 70 cm x 100 cm. Kołderka w tym rozmiarze może posłużyć zarówno jako kołdra dla noworodka jak i dla troszkę starszego dziecka. Kołderka dla dziecka starszego jest dostępna w rozmiarze 95 cm x 135 cm. Kołderki sprzedawane są wraz z poduszkami. Do wszystkich zestawów kołderek mogą u nas Państwo dobrać pościele w odpowiednich rozmiarach. Pościele wykonane są z wysokiej jakości satynowej bawełny, delikatnej dla skóry dziecka. Kolorystyka pościeli utrzymana jest w neutralnych kolorach, dzięki czemu bardzo łatwo ją zestawić z innymi tekstyliami z naszej kolekcji.