Ręczniki

Podczas gdy zdecydowana większość maluchów uwielbia ciepłe, pełne piany kąpiele w wannie, to już etap wycierania ciała i włosów po tym rytuale nie należy do najprzyjemniejszych i najbardziej lubianych. Na szczęście, w świecie akcesoriów dla dzieci stale pojawiają się coraz to nowsze i praktyczniejsze rozwiązania, a jedne z nich to ręczniki dla dzieci z kapturkiem. Takie okrycie kąpielowe i ręcznik w jednym to bardzo przydatny gadżet, zwłaszcza dla tych maluszków, które nie przepadają za pocieraniem głowy lub są prawdziwymi zmarzluchami. Ręcznik kąpielowy dla dziecka z kapturkiem ma tę zaletę, że można błyskawicznie otulić nim malucha w całości zaraz po wyjściu z ciepłej wody, co eliminuje nieprzyjemne uczucie chłodu. Wielu rodziców i małych użytkowników doceni także fakt, że ręczniki kąpielowe z kapturkiem wchłaniają nadmiar wilgoci z włosów, dzięki czemu po kąpieli nie trzeba dodatkowo intensywnie ich pocierać.

Aktywne filtry

Nasze ręczniki z kapturkiem dla dzieci poza praktycznym, udoskonalonym designem, gwarantują również sprawdzoną jakość. Zostały wykonane ze 100% bawełny, która świetnie wchłania wodę, odprowadzając ją z powierzchni ciała. Bawełna z certyfikatem OEKO TEX sprawia, że ręcznik z kapturkiem dla noworodka nie podrażnia skóry i nie powoduje reakcji alergicznych. Jest też wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku, a przy tym bardzo wytrzymały, odporny na regularne pranie i prasowanie. Warto pamiętać bowiem, że ręczniki z kapturkiem dla niemowlaka powinny być higienicznie czyste przy każdym użyciu.
Chociaż ręcznik dla niemowlaka z kapturem to przede wszystkim niezbędny element wyprawki dla malucha, to nie zapominamy również o tym, jak ważna jest nie tylko jego funkcjonalność, ale także wygląd. Nasze ręczniki niemowlęce z kapturkiem udekorowaliśmy zatem uroczym haftem i zjawiskowymi, długimi uszkami, dzięki którym maleństwo samo zamienia się w królika Effika po założeniu kapturka na głowę. Ręczniki są dostępne w kilku delikatnych kolorach do wyboru.
Co ważne dla wielu rodziców z praktycznym podejściem do opieki nad dzieckiem - każdy prezentowany ręcznik niemowlęcy z kapturkiem nadaje się dla maluchów od urodzenia nawet do 5. roku życia. Początkowo ręczniki z kapturkiem dla niemowląt służą do owijania całego maleństwa w pozycji leżącej, natomiast później, kiedy dziecko stoi już samodzielnie, wystarczy założyć kaptur na główkę, a pozostałą częścią ręcznika wytrzeć ciało pociechy. Ten praktyczny gadżet sprawdzi się zatem nawet przez kilka pierwszych lat życia i to nie tylko w domu, ale również na basenie, nad morzem czy nad jeziorem.