Grzechotki

Grzechotki dla niemowlaka to pierwsze zabawki, które otrzymują dzieci. Noworodek tuż po narodzeniu uczy się chwytać zabawkę, a jej delikatne grzechotanie pobudza go i stymuluje rozwój. W naszym sklepie znajdą Państwo grzechotki sensoryczne zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach - przyjazne dla nich i bezpieczne. Urocza, mała grzechotka w naszej ofercie to kontynuacja kolekcji maskotek w kształcie królika Effika.

Aktywne filtry

Na co zwracać uwagę kupując gryzaki i grzechotki dla niemowląt?

Choć zakup grzechotki dla dzieci wydaje się sprawą prostą, tak naprawdę wymaga pewnego namysłu. Nie wszystkie produkty oferowane w sklepach nadają się dla potrzeb niemowląt. Pierwsze kupowane zabawki powinny być wykonane wyłącznie z naturalnych materiałów - z tego powodu grzechotki dla najmłodszych dzieci dostępne w ofercie naszego sklepu są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny.

Grzechotka dla dzieci Effik to grzechotka sensoryczna, która doskonale sprawdzi się jako grzechotka dla noworodka. Oznacza to, że jest ona dostosowana do sposobu, w jaki dziecko swoimi zmysłami bada i poznaje świat. Wybór takich zabawek doskonale wpływa na rozwój sensoryczny dziecka, na etapie gdy ćwiczy komunikację ręka-oko.

Zabawki grzechotki dla niemowlaków - wysoka jakość produktów w ofercie sklepu Effiki

W gamie naszych produktów znajdą Państwo grzechotki idealnie dostosowane do potrzeb noworodków, a jednocześnie zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Sympatyczna buźka króliczka Effika wzbudza poczucie bezpieczeństwa i potrzebę bliskości, jest przy tym pełna wdzięku i uroku. Elementy twarzy królika zostały wyhaftowane. Ze względu na swoje wymiary, grzechotki mogą być kupowane jako grzechotki do łóżeczka. Zabawka sprawdzi się również jako grzechotka do wózka. U nas znajdą Państwo grzechotki dla dzieci w różnych kolorach, pasujące zarówno do wyprawki chłopca, jak i dziewczynki. Doskonale sprawdzą się również jako miły prezent dla przyszłej mamy.