Poduszki ergonomiczne

Poduszki do wózka dziecięcego
Poduszki do wózka dziecięcego stanowią nierozłączny element każdej niemowlęcej wyprawki. Miękka i przytulna poduszka sprawia, że dziecko czuje się w wózku komfortowo. Sprzyja ona zasypaniu i udanemu odpoczynkowi, a przy tym jest wykonana z bezpiecznych, hipoalergicznych materiałów. Znajdujące się w tej kategorii produkty, dedykowane są noworodkom i niemowlętom do ok. 12 miesięcy, jednakże mogą z nich korzystać także starsze brzdące. Poduszki do wózka dziecięcego, to sposób na zdrowy i spokojny sen.

Aktywne filtry

Poduszeczka do wózka dziecięcego sprawdzi się w gondoli i spacerówce, ale także w kołysce, koszu Mojżesza czy w dziecięcym łóżeczku. Została ona specjalnie przystosowana do potrzeb najmłodszych pociech. Jej grubość, wykonanie i kształt gwarantują długi i nieprzerwany sen, w optymalnych warunkach. Co ważne, można po nią sięgać już od pierwszych dni życia malca. Nasze poduszeczki do wózka produkowane są z delikatnych dla skóry dziecka materiałów, które nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych. Warto podkreślić, że posiadają one certyfikat jakości Oeko- Tex, co świadczy o tym, że nie znajdują się w nich żadne szkodliwe substancje.
Poduszka do wózka gondoli jak i poduszka do wózka spacerowego nie sprawia trudności, jeśli chodzi o zachowanie jej w należytej higienie. Tego rodzaju produkty można prać w 40 stopniach. Dostępne w naszym sklepie poduszki są elastyczne, co wpływa na wygodę użytkowania, a przy tym dobrze zachowują swoją formę, właściwości, jak i świetny wygląd przez długi czas. Ważną ich funkcją jest to, że pozwalają zadbać o właściwą temperaturę ciała dziecka, nie grozi mu więc wyziębienie czy przegrzanie. Warto też podkreślić, że doskonale amortyzują wszelkie wstrząsy występujące podczas spacerów, a przy tym są niesamowicie przyjemne w dotyku.
Poduszka do wózka dla noworodka- od kiedy można ją stosować?
Nasze poduszki dla niemowląt do wózka mogą być używane bez żadnych obaw już od pierwszych dni życia dziecka. Ich kształt sprawia, że główka jest zabezpieczona, natomiast sam kąt uniesienia głowy niewielki, więc zupełnie bezpieczny. Rodzice za ich pomocą zapewniają swoim malcom miękkie i wygodne podparcie dla głowy w czasie przejażdżki wózkiem. Spokojny sen dziecka wiąże się także z chwilą wytchnienia dla nich. Warto podkreślić, że wybierając podusie do wózka z tej kategorii, wspieracie też Państwo polską markę.
Poduszka do wózka dla niemowlaka jako element zestawu? Kompletując wyprawkę, nie trzeba kupować wszelkich produktów pojedynczo. Dobrą propozycją jest inwestycja w zestaw, składający się z poduszki i kołderki. Co ważne, kołderka ma takie same właściwości jak sama poduszka. Jest więc wykonana z hipoalergicznych materiałów, oddychająca i zapewnia maluchowi właściwy komfort cieplny.
Wygoda dziecka powinna być zawsze stawiana na pierwszym miejscu. Każda nasza podusia do wózka, dba o spokojny i relaksujący sen niemowlaka, w bezpiecznym dla niego środowisku.