Doudou

Więź mamy i maluszka ma w sobie szczególną magię. Noworodek w ramionach mamy czuje się bezpiecznie, łatwo zasypia, wycisza się i uspokaja. Taka reakcja pojawia się jednak nie tylko w bezpośrednim kontakcie z ciałem mamy, ale również na skutek czucia jej zapachu. Nie bez powodu mamom odradza się stosowanie perfum czy silnych płynów do płukania odzieży. Prawdziwy, naturalny zapach skóry mamy ma bowiem niezwykle kojące działanie na zmysły małego człowieka. Nie każda mama wie, że ma szansę wykorzystać to zjawisko do stworzenia uspokajającej przytulanki o jej własnym zapachu, a może być nią nasz króliczek Doudou.

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlam 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

Miękki, gładki, przyjemny w dotyku króliczek przytulanka przejmie zapach skóry mamy, jeśli ta będzie tulić go do siebie jeszcze przed narodzinami maluszka oraz później, zwłaszcza w trakcie karmienia. Przytulanka Doudou to sposób na zamknięcie naturalnej woni skóry mamy wewnątrz tkaniny, dzięki czemu dziecko może mieć ten kojący zapach zawsze przy sobie - w łóżeczku, w kołysce, w wózku czy w foteliku. Takie przytulanki dla dzieci do spania nadają się do stosowania już od pierwszych dni życia, dlatego można zabrać ze sobą królisia Tulusia nawet do szpitala. Jak wszystkie nasze przytulanki dla noworodka, również króliczek Doudou został wykonany z bezpiecznych dla najmłodszych materiałów. Jego wypełnienie to hipoalergiczna włóknina syntetyczna, a zewnętrzny materiał to pluszowa mieszanka bawełny z dodatkiem poliestru. Królik - przytulanka dla noworodka posiada certyfikat OEKO TEX, co znaczy, że nie zawiera nawet śladowych ilości niebezpiecznych substancji chemicznych i jest odpowiednia dla niemowląt i małych dzieci.
Nie wszystkie przytulanki do spania dla niemowlaka sprawdzają się w swojej roli równie dobrze, co króliczek Doudou. Dlaczego? Dobra przytulanka do spania dla niemowląt powinna być nie tylko bezpieczna i przyjemnie miękka w dotyku, ale też poręczna i dostosowana do umiejętności noworodka, który w pierwszych tygodniach życia potrafi jedynie zaciskać rączki na palcach dorosłych. Kocyki przytulanki dla dzieci stanowią zatem pierwszą zabawkę, którą noworodek może naprawdę przytulić. Z tego względu kocyk z przytulanką cieszy się dużą popularnością wśród rodziców i sympatią wśród najmłodszych. Bezpieczna przytulanka z kocykiem może mieć bezpośredni kontakt ze skórą noworodka i nie wyrządzi mu szkody nawet wtedy, kiedy malec weźmie ją do buzi.
Nasze przytulanki Doudou są praktycznym akcesorium w opiece nad maluszkiem, a także pięknie prezentują się w dziecięcym łóżeczku. Oferujemy króliczki Tulusie w kilku pastelowych kolorach do wyboru, aby rodzice mogli bez trudu dobrać je do posiadanej pościeli czy kocyków.