Jest 10 produktów(y).

Ręczniki z kapturkiem

child_400.jpg

Nasze ręczniki kąpielowe z kapturkiem dedykowane są maluchom od pierwszych dni życia. Wyprodukowane z największą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Ręcznik z kapturem dla niemowlaka to "must have" każdej mamy. Dla noworodków oraz niemowlaków w pierwszych miesiącach życia najodpowiedniejszy będzie rozmiar 70 cm x 70 cm, a dla nieco starszych dzieci proponujemy większe produkty o wymiarach 95 cm x 95 cm. Ręczniki dla dzieci z kapturkiem Effiki to gwarancja najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Ręcznik z kapturkiem dla niemowląt to przedmiot, który najlepiej nabyć jeszcze przed urodzeniem dziecka. Otulenie maleństwa w miękką tkaninę będzie dla niego niezwykle przyjemne. Ręcznik z kapturkiem dla niemowląt doskonale wchłania wilgoć ponieważ wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów. Warto wiedzieć, że kapturek zabezpiecza główkę dziecka przed chłodem oraz przeciągami. Noworodki oraz niemowlaki są bardzo wrażliwe na zmiany temperatur. Ręczniki kąpielowe dziecięce dają maksymalny komfort po każdej kąpieli.

Oferujemy Państwu miękki, delikatny produkt, który nie zmienia swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Klasyczne, ale bardzo delikatne kolory oraz uroczy wzór owieczki sprawia, że ręcznik dla noworodka staje się nie tylko przedmiotem codziennego użytku, ale również elementem ozdobnym. Mają Państwo możliwość wybrania koloru białego, szarego, różowego bądź też niebieskiego. Każde okrycie kąpielowe z kapturkiem znajduje się w wyjątkowym opakowaniu, dzięki czemu jest to również doskonały prezent dla maleństwa, który ucieszy również jego rodziców. Wszystkie ręczniki dla niemowląt z kapturkiem Effiki posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex Standard 100. Ręcznik dla dziecka to niezbędnik każdej świadomej mamy.