Prezenty od Effiki. Baby Registry

Effiki stworzyło pierwszą w Polsce platformę do wymarzonych zakupów Prezenty od Effiki. To miejsce jest oczywiście dla Was Kochane Mamy! Zabiegane i nie zawsze mające wolne środki na wymarzony prezent dla swojego dziecka. W związku z pojawieniem się na świecie dziecka, bez wątpienia często słyszymy pytanie „to co mam kupić w prezencie”. Okazji jest mnóstwo – baby shower, narodziny, chrzest czy pierwsze urodziny. Zapewne wielokrotnie zastanawiałaś się, gdzie wysłać wszystkich, by kupili to, co Ci się istotnie przyda.

 

 

Teraz odpowiedź jest banalnie prosta – oczywiście na platformie „Prezenty od Effiki”. To Ty przygotowujesz listę produktów niezbędnych w wyprawce a Twoi bliscy dostają gotową listę i robią zakupy według własnego budżety. Nie dostaniesz już trzeciej tej samej grzechotki czy kocyka w nielubianym kolorze.

W platformie „Prezenty od Effiki” to Ty wybierasz, co jest niezbędne lub o czym marzysz, a przyszli goście niewątpliwie odetchną z ulgą, że nie muszą zastanawiać się co kupić.

Na koniec jeszcze jedna niewątpliwie użyteczna informacja. Oferujemy także możliwość pakowania zakupionych produktów na prezent.

Skompletujcie wymarzone prezenty tak jak Małgosia Socha.

Więcej informacji na stronie www.effiki.pl