Piórniki dla dzieci

Dzieci uwielbiają wszelkie prace twórcze od rysowania, poprzez malowanie, aż po lepienie z plasteliny. Takie czynności pozwalają im doskonalić motorykę małą, czyli sprawność paluszków i koordynację ruchową. Zainteresowanie rysowaniem pojawia się już u bardzo malutkich, bo zaledwie kilkunastomiesięcznych dzieci, dlatego możemy śmiało powiedzieć, że piórniki dla przedszkolaków znajdą zastosowanie nawet w domu roczniaka czy dwulatka. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, aby w pierwszy zestaw kredek czy flamastrów wyposażyć dziecko uczęszczające do żłobka. Ładne piórniki to również funkcjonalne miejsce do przechowywania wszelkich artykułów piśmienniczych, dlatego taki produkt pomoże utrzymać czystość i porządek także w domu. Dzięki niemu wszystkie akcesoria znajdą swoje miejsce, nie zagubią się i nie ulegną uszkodzeniu.

Aktywne filtry

Maluchy kochają gadżety ze swoimi ulubionymi postaciami, dlatego piórnik - królik będzie świetnym prezentem dla każdego dziecka, które uwielbia ściskać swoją uszatą przytulankę. Warto pamiętać jednak, że piórnik dla przedszkolaka powinien zachwycać nie tylko wyglądem, ale też wytrzymałością i praktyczną stroną, dlatego w naszych piórnikach rodzice i dzieci znajdą specjalne przegródki do przechowywania flamastrów lub kredek, zasuwaną kieszonkę na drobne akcesoria oraz dużą komorę główną na wszelkie pozostałe przybory.
Piórnik pastelowy można dopasować do plecaka z tej samej kolekcji, aby stworzyć dla dziecka piękną wyprawkę, która będzie napawać małego ucznia dumą. Nie wszystkie piórniki do przedszkola mają taką estetykę, jak nasze piórniki Effiki w stonowanej kolorystyce i z subtelnym nadrukiem. Ponieważ piórnik do zerówki nie musi być duży ani szczególnie rozbudowany, w ofercie naszego sklepu rodzice mogą znaleźć piórnik jednokomorowy, do którego łatwiej jest pozbierać wszystkie kredki i mazaki, kiedy skończą się zajęcia przedszkolne.
Jeśli chodzi o wytrzymałe i ładne piórniki, sklep Effiki powinien spełnić oczekiwania najbardziej wymagających dzieci i rodziców. Proponujemy piórniki dla przedszkolaków uszyte z łatwego do utrzymania w czystości poliestru, który nie wchłania zabrudzeń, dlatego może być czyszczony ręcznie, na przykład zwilżoną ściereczką lub chusteczką nawilżaną. Pierwszy piórnik do przedszkola to niezwykle ważny element wyprawki, stąd warto wybrać go wraz z dzieckiem. Być może piórnik z ukochanym królikiem sprawi, że malec chętniej wybierze się rano do przedszkola, a na miejscu będzie nieco mniej stęskniony za domem.