Plecak Effik Surfer

Plecak Effik Surfer

5903111202330
129,00 zł Brutto

Prześliczny i prakryczny plecak z ulubionym bohaterem Królikiem Effikiem, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Z powodzeniem pomieści wszystkie skarby małego odkrywcy czy przedmioty niezbędne do przedszkola.

Plecak posiada elementy odblaskowe, które sprawiają że dziecko będzie widoczne i bezpieczne nawet w pochmurny dzień lub o zmroku.

- paski na ramiona są specjalnie dopasowane do pleców małego dziecka. Są także regulowane oraz wykonane od wewnątrz z oddychającej tkaniny by zapewnić komfort noszenia. 

- pasek w talii by utrzymać paski na ramiona w odpowiedniej pozycji. 

- odblaskowe wykończenia dla zwiększenia bezpieczeństwa znajdują się zarówno z przodu jak i z tyłu plecaka oraz na paskach na ramiona.

- główna przegroda ma duży otwór zapinany na zamek błyskawiczny, pozwalający na łatwe zapakowanie i rozpakowanie plecaka. W środku dodatkowa kieszeń na przybory. 

- wewnątrz plecaka umieszczona jest etykieta na nazwisko. 

Zaprojektowano w Polsce.

Szary za dnia, Odblaskowy w nocy

Tworząc produkty z tej kolekcji, naszym priorytetem było bezpieczeństwo dzieci i zadbanie by były widoczne niezależnie od warunków panujących na dworze. Dlatego też stworzyliśmy produkty, które nie tylko wpisują się w naszą estetykę, ale przede wszystkim sprawiają, że dzieci są widoczne na drodze po zmroku.

Zestaw idealny na wyprawkę przedszkolną ale również na prezent urodziny czy świąteczny dla kilkulatka

Zobacz także