Plecaki dla dzieci

Pierwszy plecak dla dziecka zwykle służy do pakowania przekąsek, ulubionych pluszaków i książeczek. Malec może korzystać z niego wybierając się na wycieczkę, na spacer czy na nocowanie u dziadków. Plecaki dla przedszkolaka to już zupełnie inna sprawa. Taki element wyprawki dla dziecka w wieku przedszkolnym musi spełniać szereg istotnych kryteriów, takich jak bezpieczeństwo, ergonomia, wygoda i praktyczność. Każdy plecaczek dla przedszkolaka, który rodzice mogą znaleźć w naszym sklepie, został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych potrzebach najmłodszych i ich opiekunów. Z tego względu nasze plecaki dla przedszkolaków wyróżniają się nie tylko efektownym designem, ale również praktycznymi rozwiązaniami.

Aktywne filtry

Niezależnie od tego, czy jest to plecak do przedszkola dla dziewczynki, czy plecak do przedszkola dla chłopca - wszystkie modele dostępne w naszym sklepie posiadają odblaskowe elementy zarówno na paskach, jak i na całej przedniej części produktu. Dzięki temu malec jest doskonale widoczny na drodze o każdej porze dnia i nocy. Nasze plecaki dla dzieci do przedszkola posiadają optymalny rozmiar, który uwzględnia przeciętny wzrost dzieci w tym wieku, a także konieczność zmieszczenia w plecaczku większych książek. Oczywiście, pasy naramienne naszych plecaków są odpowiednio wyprofilowane, regulowane i zabezpieczone zapięciem w talii, aby nie zsuwały się z ramion. Effikowy plecak dla dziecka do przedszkola został wykonany z oddychającego, trwałego i łatwego w czyszczeniu materiału wodoszczelnego. Ma również praktyczną strukturę: dwie elastyczne kieszonki na napoje po bokach oraz dużą komorę główną na suwak z dodatkową przegródką na akcesoria, na przykład na piórnik. Łatwo jest więc go pakować i rozpakowywać w każdej sytuacji.
Nasze plecaki przedszkolne wyróżniają się też wyjątkowym designem. Są szare za dnia i odblaskowe, kiedy robi się ciemno. Każdy plecak przedszkolny z naszej oferty to prosty, minimalistyczny kształt i stonowana kolorystyka. Jednocześnie za sprawą grafiki z przyjaznymi króliczkami, nawet mały plecak dla przedszkolaka może pozwolić mu wyrazić swoją kreującą się dopiero osobowość. Proponujemy plecaki do zerówki z postaciami, które posiadają różne typy charakterów i różne zainteresowania. W końcu plecak dla zerówkowicza powinien wybrać sam przedszkolak - taki produkt ma podobać się zarówno rodzicowi, jak i dziecku. Najważniejsze jest jednak, aby wspierał utrzymanie prawidłowej postawy i dbał o pełne bezpieczeństwo malucha w drodze do i ze szkoły.