Pościele dla dzieci

Najmłodsi potrzebują większej ilości snu niż starsze dzieci czy dorośli, dlatego spędzają w swoim łóżeczku więcej czasu. Rodzic powinien pamiętać więc, że pościele dla dzieci muszą spełniać określone kryteria. Materiał, z którego wykonana jest pościel ma bezpośredni kontakt z wrażliwą i delikatną skórą, dlatego powinien być hipoalergiczny, miękki i gładki, aby nie podrażniał naskórka i nie wywoływał reakcji alergicznych. Z tego względu pościel bawełniana dla dziecka cieszy się największą popularnością wśród świadomych rodziców. Bawełna jest naturalna, przyjemna w dotyku, higroskopijna, a także wytrzymała - odporna na częste pranie - dzięki czemu łatwo jest utrzymać ja w higienicznej czystości. Dostępne w naszym sklepie komplety pościeli dla dzieci z bawełny posiadają także certyfikat OEKO-TEX, który świadczy o tym, że włókna materiału nie zawierają żadnych chemicznych pozostałości. Są zatem w pełni bezpieczne dla niemowląt i małych dzieci.

Aktywne filtry

Komplet pościeli dla dziecka powinien składać się z poduszeczki i kołderki z lekkim wypełnieniem, w rozmiarze dostosowanym do wieku, a zarazem wzrostu malucha. W naszej ofercie rodzice znajdą zatem komplety pościeli dla niemowląt o wymiarach 70x100 i 80x100 oraz komplety dla starszaków w rozmiarze 100x135 i 155x200. Nasza pościel niemowlęca z wypełnieniem jest w pełni hipoalergiczna, ponieważ w jej wnętrzu znajdują się sprężyste włókna poliestrowe. Dzięki temu pościele niemowlęce z naszego sklepu rodzic może bez obaw prać w pralce w całości (bez wirowania, w temperaturze do 40 stopni Celsjusza).
Warto pamiętać, że pościel dla niemowlaka powinna być nie tylko praktyczna, ale również atrakcyjna wizualnie. Nasze pościele dziecięce projektujemy więc z myślą o aranżacjach pokojów dziecięcych, wypełnionych delikatnymi pastelowymi kolorami i wizerunkami przyjaznych postaci. Effikowa pościel dziecięca do łóżeczka zdobiona jest drobnym deseniem uroczych króliczków czy płatków kwiatów, które potęgują wizualny efekt lekkości i puszystości produktu. W ofercie sklepu dostępna jest też pościel do łóżeczka dziecięcego z wizerunkiem ukochanych królików Effików. W łóżeczku na dziecko może czekać zatem królik Żongler czy królik Lotnik, który zabierze malucha w podróż po kolorowych snach.
Nasze pościele dla dziecka reprezentują jakość, której mogą zaufać najbardziej wymagający rodzice. Produkty posiadają niezbędne atesty, świadczące o ich bezpieczeństwie i są niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu, ponieważ można prać je w całości, bez zdejmowania i ponownego zakładania poszewek.