Prześcieradła na przewijak

Przewijanie jest podstawową czynnością, którą wykonują rodzice w początkowym okresie życia swojego dziecka. Aby stało się ono wygodniejsze i łatwiejsze, warto sięgnąć po prześcieradła na przewijak. W celu zadbania o higieniczne warunki i komfort malca dobrze jest zainwestować w odpowiednio dopasowane pokrycie na przewijak. Dlaczego warto mieć pokrowiec na przewijak?

Aktywne filtry

Kontakt delikatnej skóry niemowlaka z zimnym i twardym przewijakiem może spowodować znaczny dyskomfort malca, jak i być dla niego powodem do płaczu. Tego rodzaju produkty wykonane są zazwyczaj z ekoskóry, która nie przepuszcza powietrza. Maluch, leżąc na niej, może więc się szybko spocić. Ponadto jest to materiał śliski, co oczywiście odbija się negatywnie na bezpieczeństwie dziecka. Rozwiązaniem dla niektórych rodziców jest zastosowanie jednorazowych podkładów, aczkolwiek lepszą opcją są miłe w dotyku prześcieradła na przewijak. To proste i skuteczne rozwiązanie, które pozwala rodzicom, na bezpieczną i sprawną zmianę pieluszki. Ochraniacz na przewijak sprawia, że dziecko nie ślizga się położone na takim podłożu, ponadto materiał pokrowca jest przyjemny w dotyku. Proces przewijania nie jest więc dla dziecka i rodzica uciążliwy.
Pokrowce na przewijak- czym wyróżniają się nasze produkty?
Oferowane w tej kategorii tekstylia to produkty wykonane z przyjaznych dla skóry dziecka, naturalnych materiałów. Bawełna jersey zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, jest niezwykle elastyczna i rozciągliwa, a przy tym wytrzymała. Co ważne, nie gniecie się i można bez obaw prać ją w pralce. Nasze prześcieradła na przewijak wyróżniają się też stonowanymi, subtelnymi barwami, przyjaznymi dla oka. Będą one doskonale współgrać z każdym stylem, w jakim urządzony jest pokój dziecięcy. Dzięki wszytej gumce, nie będzie problemu z dopasowaniem prześcieradła na przewijak. Pokrowce dobrze przylegają do przewijaka i się z niego nie zsuwają.
Prześcieradło z gumką na przewijak- jak dobrać jego rozmiar?
Prześcieradło na przewijak musi być odpowiednio dobrane do rozmiaru samego przewijaka. Tylko wtedy pozwoli ono na wygodne użytkowanie tego akcesorium. Wielu rodziców decyduje się na tradycyjny przewijak pasujący do łóżeczka 120 × 60, czyli o wymiarach 70 × 50.  Co ważne, prześcieradło wyposażone w gumkę będzie miało szerokość oraz wysokość większą o rozmiar zakładek. W naszej ofercie znaleźć też można ochraniacz na przewijak odpowiedni dla łóżeczek o wymiarach:
•    140 × 70,
•    160 × 80,
•    200 × 90.
Prześcieradło na przewijak to wręcz obowiązkowy element wyprawki. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym asortymentem!