rożki aksamitne

W pierwszych tygodniach życia dziecka rodzic obchodzi się z noworodkiem tak, jakby nosił w rękach najcenniejszy na świecie skarb. Delikatność tej małej istoty sprawia, że dorośli chcieliby owinąć ją w bezpieczny kokon, gwarantując niemowlęciu potrzebne ciepło, bliskość, troskę. Z myślą o noszeniu na rękach, kołysaniu i usypianiu najmniejszych pociech, stworzyliśmy nasze rożki niemowlęce aksamitne, sprzedawane w zestawie z czapeczkami w rozmiarze 0-3 miesiące.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

Aksamitny rożek niemowlęcy to produkt, bez którego trudno obejść się podczas kompletowania wyprawki. Rożki, czyli kwadratowe kocyki z wypełnieniem, który nadaje im większą sztywność, pozwalają upewnić się, że każdy, kto bierze maluszka na ręce, trzyma go w prawidłowy sposób. Takie akcesoria są nieocenione dla młodych, niedoświadczonych jeszcze rodziców. Jednak aksamitne rożki dla noworodka mają też szereg innych zalet. Dzięki nim można z łatwością odtworzyć dla maluszka bezpieczne warunki z brzuszka mamy - wystarczy owinąć niemowlę tak, by było mu ciasno i ciepło, a już po chwili malec będzie spokojnie drzemał. Aksamitny rożek dla dziecka otuli małego człowieka swoją wyjątkową miękkością i delikatnością, dbając o komfort jego snu. W pierwszych tygodniach życia będzie też korzystniejszym rozwiązaniem niż kocyk, zwłaszcza w przypadku bardzo ruchliwych maluchów.
Nasze rożki dla dziecka aksamitne zostały uszyte z pluszowej tkaniny opatrzonej certyfikatem OEKO-TEX. Taki atest gwarantuje, że materiał jest w pełni bezpieczny dla niemowląt i małych dzieci, ponieważ nie zawiera żadnych pozostałości chemicznych. Każdy różek niemowlęcy aksamitny projektujemy i szyjemy w Polsce, co pozwala rodzicom nie martwić się także o staranność wykonania naszych produktów i ich odporność na zużycie, nawet przy regularnym praniu. Aksamitne rożki dziecięce wypełniliśmy hipoalergiczną, sprężystą pianką, która dobrze podtrzymuje ciało dziecka. Dzięki niej produkt sprawdzi się też w roli maty do zabawy, skutecznie izolującej od chłodnego podłoża.
To, czym wyróżniają się nasze rożki niemowlęce aksamitne, to także piękny i ponadczasowy design. Każdy rożek dla niemowląt aksamitny dostępny w sklepie Effiki został wykończony srebrną wypustką i efektowną kokardą, która pełni funkcję zapięcia. Kropką nad "i" wszystkich modelów jest też haft króliczka, który łączy nasze tekstylia dla dzieci, ułatwiając komponowanie własnych zestawów. Jeśli rodzic wybiera w naszym sklepie rożki dla noworodków, aksamitny produkt może zakupić w jednym z kilku pastelowych kolorów, doskonale sprawdzających się w aranżacji dziecięcego pokoju.