rożki we wzory

Rożek to tradycyjny element wyprawki niemowlęcej, jednak dzisiaj - jak wszystkie tekstylia dla dzieci - charakteryzuje go nie tylko funkcjonalność, ale również piękny wygląd. Nasze rożki dla dzieci we wzory zostały udekorowane subtelnymi printami, dzięki którym prezentują się urokliwie, a przy tym elegancko i nowocześnie. Delikatny wzór króliczków, ptaszków czy płatków podkreśla miękkość produktu i dodaje mu wizualnej lekkości. Nie wolno zapominać jednak, że również rożek dla dziecka we wzory ma być przede wszystkim praktyczny i bezpieczny, dlatego wybierając tego typu tekstylia, należy zwracać uwagę na ich jakość i staranność wykonania.

Aktywne filtry

Nasze rożki dla niemowląt we wzory posiadają syntetyczne, hipoalergiczne wypełnienie. Jego rolą jest usztywnienie produktu, a także nadanie mu miękkości i sprężystości oraz poprawienie jego właściwości termoizolacyjnych. Wypełniony pianką rożek dla niemowlaka we wzory dba o komfort cieplny malucha i zapewnia mu wygodę podczas snu w łóżeczku, kołysce czy wózku. Zewnętrzna warstwa naszych rożków to z kolei bawełna satynowa - materiał gładki, miękki i przyjemny w dotyku, a także oddychający i niepodrażniający delikatnej skóry. Tkanina posiada również certyfikat OEKO-TEX, który mówi o jej czystości i bezpieczeństwie w kontakcie z wrażliwą skórą dzieci i niemowląt.


Zarówno rożek niemowlęcy z nadrukiem dla chłopca, jak i rożek niemowlęcy z nadrukiem dla dziewczynki, oznaczony logo Effiki, jest produktem szytym w Polsce z dbałością o detale. Nasze rożki nadają się do prania, dzięki czemu łatwo jest utrzymać je w higienicznej czystości. Odpowiednio pielęgnowane na długo zachowują swój piękny wygląd, sprężystość i miękkość, która z łatwością otula najmłodszych do snu.


To, co wyróżnia nasze rożki dla noworodków we wzory, to jednak nie tylko jakość wykonania czy zastosowanych materiałów, ale również same projekty, które łączą modę na minimalizm z tradycyjnym wzornictwem, podkreślającym urokliwy charakter dziecięcych tekstyliów. Ozdobą naszych rożków są zapięcia na efektowną kokardę, która stanowi praktyczne i wygodne zamknięcie otulacza. Co więcej, jeśli chodzi o Effikowy rożek dla noworodka nadruk na produkcie jest dwustronny, gęsty i drobny, co dodaje tekstyliom uroku. Staramy się również, aby nasze wyroby posiadały neutralne, delikatne kolory, odpowiednie do kreowania przyjaznego dzieciom otoczenia. Nasz rożek dziecięcy z nadrukiem posiada zatem wzory dostosowane kolorystycznie do pastelowego tła, dzięki czemu print  nie dominuje, lecz podkreśla elegancki charakter produktu.