Worki na kapcie

Choć rodzicom często trudno jest się z tym pogodzić, dzieci rosną w błyskawicznym tempie, a niemowlęca wyprawka szybko zamienia się w wyprawkę do przedszkola i szkoły. Mały człowiek powoli staje się coraz starszy, ale rodzic nadal chce chronić go i opiekować się nim najlepiej jak może, dlatego dla zatroskanej mamy i taty zaprojektowaliśmy worki na kapcie z niezwykle praktyczną funkcją odblaskową. Takie akcesorium pozwala zadbać o bezpieczeństwo malucha w drodze do i ze szkoły. Odblaskowe worki na buty dla dzieci sprawiają, że przedszkolaki są doskonale widoczne nawet przy najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

Istnieje 5 produktów.

Wyświetlam 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

Jak sama nazwa wskazuje, worek na kapcie idealnie sprawdzi się do przechowywania i transportowania obuwia na zmianę. Dzięki niemu buty nie zagubią się, nie wybrudzą i będą odpowiednio wentylowane. Warto pamiętać jednak, że takie akcesoria mogą pełnić też rolę bardziej uniwersalnego plecaczka. Worki na kapcie z nadrukiem pomieszczą również ubrania na zmianę, ręcznik, strój kąpielowy na basen, a nawet przekąski. Oczywiście, nie należy przechowywać w worku jednocześnie jedzenia i obuwia, dlatego najlepiej przygotować dla malucha przynajmniej dwa takie worki.
Każdy worek na buty dostępny w naszej ofercie posiada podwójne sznureczki do ściągania, dzięki czemu można nosić go jak plecak. Nasze worki na obuwie posiadają również praktyczne etykiety, służące do podpisania produktu imieniem i nazwiskiem. Każdy worek na buty dla dziecka został uszyty z wodoodpornej tkaniny, dzięki czemu można korzystać z niego bez obaw o uszkodzenie nawet w trakcie gorszej pogody. Wodoszczelny worek będzie też bezpiecznym akcesorium do przenoszenia soków czy napojów. Najważniejszą zaletą, jaką wyróżniają się nasze worki na kapcie do przedszkola jest jednak wspomniana już funkcja odblaskowa, o którą warto dbać, stosując się do wskazanych zasad pielęgnacji produktu.
Dla każdego przedszkolaka worek na obuwie to również element codziennego stroju i recz, która reprezentuje upodobania malucha. Wybierając taki produkt, rodzic powinien wziąć więc pod uwagę zdanie swojej pociechy. Jeśli malec dorastał w otoczeniu naszych królików Effików, z pewnością spodobają mu się również worki na obuwie dla dzieci z nadrukami ukochanych postaci. Stonowana i uniwersalna kolorystyka worków ułatwi również dopasowanie pozostałych elementów wyprawki, a dla najlepszego efektu zachęcamy rodziców do dobrania piórniczków czy plecaków z tej samej kolekcji.